ZEHNDER disainradiaatorid

Zehnder GmbH on Sveitsi päritolu Zehnder Grupi tütarettevõte. Zehnder Grupp on Euroopas turuliider konstruktsioonilise eridisain osas, omades esindajaid üle maailma.

ZEHNDER disainradiaatorid kujundavad elukeskkonda – tunnustatud disainerite poolt loodud, modernsuse, omanäolisuse ja enesekindluse poolest tuntud.

Zehnder disainradiaatorid

Muutmine ja kohandumine on jätkuvalt olnud Zehnder Grupi tugevuseks. Alates 1930. aastast on Zehnder Grupist saanud juhtiv, globaalselt aktiivne radiaatorite tootja. Visiooni kindel järgimine on viinud Zehnder Grupi pikaajalise ja tulemusliku arenguni. Siiski jätkub pidev innovatiivsusprotsess. Uue sajandi alguses ainult radiaatoritele suunatud ettevõttest on ümber orienteerinteerutud mugava sisekliima tootjaks. Hääletu jahutamise valdkonna eelis, kasutades kiirgavaid laepaneele ja uut mugavat ventilatsiooni, on Zehnderi visiooni väljendus. Mõlemad innovatiivsed lahendused täiendavad eksisteerivat mitmekesist tootevalikut (vannitoaradiaatorid, radiaatorid vastavalt mõõtmetele, elektrilised radiaatorid) ideaalsel viisil. Järjest enam loob Zehnder Grupp sünonüüme soojale ja mugavale ning tervislikule siseatmosfäärile.

Zehnder on Disain

Zehnder radiaatorid disainivad elukeskkonda. Rahvusvaheliste tunnustatud disainerite poolt looduna tõusevad need esile oma modernsuse ja enesekindluse poolest. Sulandudes täiuslikult praeguse elustiiliga, nagu maalähedane kodune õhkkond, minimalistlik purism, klassikaline stiil või värvilised modernsed trendid. Keldrist katuseni: Olgu tegemist on vannitubade, köökide, magamis – või külalistubadega, Zehnderil on alati pakkuda sobilikud disainradiaatorid. Ole valiv: disainradiaatorid on saadaval enam kui 700 erinevas värvitoonis või viimistluses. Veelgi enam, spetsiaalsed lahendused on võimalikud: kaarjad, nurgelised või lõigatud vormid.

Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust või külastage meie salongi!