JAGA kanaliradiaatorid

JAGA kanaliradiaatorid on võimsad, ülikompaktsete mõõtmetega soojusallikad, sobivad mistahes interjööri. Kiire soojustootmine ja minimalistlik disain.

Mini Canal

minikanal

Üllatavalt märkamatu
Üllatav oma omaduste poolest, märkamatu, kuna need sulanduvad keskkonnaga. Minimaalne süvise sügavus, maksimaalne soojus. Mini Canal tooted algavad 9 cm. Sellepärast on see täiuslik lahendus mitmekorruselise majade või ujuvpõrandate puhul. Mini Canal tooted on valmis paigaldamiseks. Resti all on  madala temperatuuriga H2O element. Ideaalne täiendus põrandaküttesüsteemidele, kuid piisavalt võimas, et toimida peamise soojusallikana.

Mini Canal DBE

Mini Canal DBE

“Madala veetemperatuuriga süsteem”
Soojuspumbad, päikeseenergia süsteemid ja isegi kaasaegsed moduleeritavad kondensatsioonikatlad töötavad kõige efektiivsemalt madalatel veetemperatuuridel, sageli 35° juures, ning vajavad tavaliselt palju suuremaid soojusallikaid. See ei ole probleemiks Mini Canal DBE puhul, kuna see on võimeline eraldama 3 korda rohkem soojust võrreldes tavapäraste süvendiga küttelahendustega. Mini Canal DBE puhul ei ole mitte ainult soojusvõimsus sama, mis suurematel alternatiivsetel lahendustel, vaid see annab soojust ka 5 korda kiiremini!

Micro Canal

micro canal

Rekordiline võimsus ülikompaktsete mõõtmetega
Micro Canal, kui kõige väiksem omataoline (kõrgust kõigest 6cm), on ülisuure soojusvõimsusega –  1230 W/m 75/65/20 juures. Tänu uuenduslikule kõrguse reguleerimise süsteemile ja lihtsale paigaldusele, saab võre suurepäraselt põrandaga tasaseks reguleerida. Müratase 22.8 db(A).

 

 

 

Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust või külastage meie salongi!