Paladin kollektsioon

PALADIN TEKITAB NOSTALGIAT. ME LÕIMIME TRADITSIOONE UUENDUSTE, KARISMA, KVALITEEDI JA MEISTERLIKKUSEGA NING SELLE TULEMUSEKS ON IMELINE VALIK TRADITSIOONILISI MALMRADIAATOREID, MIS ON DISAINITUD LISAMA OMANÄOLIST ILU IGALE ELAMULE, OLGU SELLE LÄBIVAKS JOONEKS TRADITSIOONILISUS VÕI MODERNSUS.

Paladin on juhtiv ekspert malmradiaatorite valdkonnas. Neid toodetakse meie Ühendkuningriigi tehases tellimuspõhiselt, et radiaatorite soojusväljund ja viimistlus sobiksid teie koduga. Meie traditsioonilises stiilis klassikalised radiaatorid on paigaldatud paljudesse ainukordsetesse hoonetesse üle kogu maailma, sealhulgas Kanada Nova Scotia valitsushoonesse, Tate’i galeriisse ja Londoni Somerset House’i.

Paladin on enam kui kaks aastakümmet loonud eheda ja ülima detailsusega suurejoonelisi radiaatoreid, mis sobivad ideaalselt nii traditsiooniliste kui ka kaasaegsete hoonete kütmiseks. Paladin pakub konkurentsivõimelisi ja taskukohaseid hindu ning meie kogenud müügimeeskond on teile abiks mis tahes küsimustes, et aidata teil teha õige valik oma kodu jaoks.

Bartholomew

Churchill

Calrendon

Kensington

Montpellier

Neo Georgian 2 sammast

Neo Georgian 4 sammast

Neo Georgian 6 sammast

Oxford

Piccadilly

Pimlico

Saint Paul

Shaftsbury

Sloane

Victoriana 3 sammast

Victoriana 4 sammast

Elektrilised malmradiaatorid