Paladin värvivalik

SILMAPAISTVAD VÄRVID MALMRADIAATORITELE

Erinevatel metallidel põhinev Paladini värvipalett on loodud, et pakkuda üdini klassikalist välimust.Paladini värvipaleti kümne ainulaadse tooni kasutamine on populaarne moodus soovitud tulemuse saavutamiseks. Malmradiaatoritele sobivad hästi tumedamad toonid – meie kõige populaarsemad viimistlusvalikud on Natural Cast ja Old Pewter. Ka Copper ja erinevad Gold-toonid on head valikud, kui soovite rikkalikke ja kenasid värvilahendusi, mis sobiksid kokku teie värviskeemiga. Olenemata sellest, millise tooni te valite, on Paladini värvid hoolikalt valitud ja valmis segatud just Paladini jaoks. Need on vastupidavad ja pestavad ning annavad teie malmradiaatoritele oivalise metalse välimuse.

Meie standardviimistlus on Eggshell, kuid pakume sooviavalduse korral ka laia valikut muid viimistlusi matist kuni täisläikivani.

 

 

Premium-lakid

Nüüd läheb asi huvitavaks – kõigepealt valmistame me radiaatori ette ja poleerime selle ning seejärel katame selle läbipaistva toonitud lakiga, mis annab sügava läike, kuid säilitab siiski malmi ilu. Premium-lakid on saadaval laias valikus trendikates toonides, mis annavad radiaatoritele kaasaegse nüansi.

 

Värviefektid

ANTIIKVÄRVIEFEKT

Meie antiikvärviefektid viivad teid ajarännakule minevikku.
Miks mitte täiustada oma ornamentidega kaunistatud malmradiaatori kõrgemaid detaile antiikvärviefektiga?
Kontrasttoonis antiikvärvidega antakse detailidele kulunud ilme ja autentne väljanägemine, mis toob need eriliselt esile ja muudab radiaatori tõeliseks kunstiteoseks.

 

Helendusefekt

Ainukordsed käsitsi värvitud helendatud detailid annavad radiaatorile dramaatilise ja silmapaistva välimuse, mis püüab pilku mis tahes ruumis.
Helendamine on üdini eriline kunstiefekt, mis äratab teie radiaatori detailid ellu. Paladin on seda suurepärast efekti aastate jooksul täiustanud, et tulemuseks oleksid rabavad ja omanäolised malmradiaatorid, mis mõjuksid pilkupüüdvalt kõikides ruumides.

Kui soovite tõeliselt uhket ja ajaloohõngulist tulemust, valige meie helendusefektid, mille puhul tuuakse malmradiaatori kaunilt graveeritud ornamendid kontrastsel tumedamal taustal heledama värviga käsitsi maalides esile – valikus on rikkalik kuldne, rabav tina ja soe vask.

 

Värvide sobitamine

VALIGE OMA MALMRADIAATORITELE SUUREPÄRANE KOHANDATUD VIIMISTLUS

Kui soovite midagi täiesti teistsugust, on meil hea meel pakkuda oma värvide sobitamise teenust, mille raames on meil võimalik leida vaste pea igale olemasolevale värvile. See hõlmab alati populaarseid RAL- värve, aga ka meie enda BS-värve, või kui teil on olemas oma soovitava värvi andmed, leiame sellele võimalikult lähedase vaste. Võite ka meile oma värvikaardid saata.

Meie standardviimistlus on Eggshell, kuid kui teie soov on kõrgläikega, satään või isegi matt viimistlus, andke meile sellest lihtsalt teada.

Käsipoleerimine

POLEERITUD TÄIUS, ÜLIM VIIMISTLUS

Poleerimine annab tulemuse, mida saab kirjeldada ainult kui üht parimat võimalikku viimistlust. Igale
sektsioonile pühendatakse mitmeid töötunde, et luua imeliselt kaunis tulemus, mille üle võite uhkust tunda.
Meie oskuslikud poleerijad kasutavad traditsioonilisi võtteid ja töötlevad põhjalikult iga malmradiaatori
sektsiooni eraldi, et rõhutada nende kauneid kordumatuid detaile.