Agora

Kaubamärk: Tubes Küsi pakkumist

Agorà disainradiaator sobib ideaalselt renoveerimisprojektidesse, sulandades märkamatult omavahel klassikalise ja modernse interjööri. Pikaaegne teadustöö ja tehnoloogiline innovatsioon teevad selle võimalikuks.

Tänu oma mitmekülgsusele, kolmele eri mudelile (ilma katteta, ühe kattega ja kahe kattega mudelid) ning 190 saadavalolevale suurusele sobib see hästi nii uutesse projektidesse kui ka vanade radiaatorite asendamiseks.

Radiaator on valmistatud täielikult ringlussevõetud alumiiniumist, sellel on standardne samm.

Radiaatori sobitamiseks eriprojektidega on saadaval eritellimusel valmistatavad ühendusdetailid, mida saab paigutada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Funktsionaalne disainradiaator võimaldab ka märkimisväärset energiasäästu, kuna sellel on eriti väike veesisaldus ja suur soojustootlus.

Eri mõõtmed, viimistlused ja rikkalik värvide valik võimaldavad sisekujundusalast paindlikkust. See on veel üks Agorà lisaväärtus. Esikülje katete abil saab luua eri konfiguratsioone, kombineerides radiaatori värvi näiteks taustavärviga. See võib olla sama tooni, kontrastne või jääda lihtsalt „au naturel“ – see mõjub eriti hästi renoveeritavate ja ajastutruude objektide korral.

Tänu eristuvale disainile sulandub radiaator sujuvalt ka traditsioonilisematesse keskkondadesse, pakkudes samas disainerile suuremat vabadust ka keerukamate arhitektuuriliste projektide puhul.