Diveo

Kaubamärk: Kermi Küsi pakkumist

Seadme põhiliseks tunnuseks on neljast horisontaalsest torust koosnevad plokid. Asümmeetriline disain, mida saab tarnida nii vasakult kui ka paremalt avatuna. Ühendused kas keskel või küljel.

Kui soovid tagada vannitoas maksimaalse küttemugavuse soodsaima hinnaga, ei ole paremat varianti kui see. Maitseka ja väljapeetud disainiga radiaator loob igasse vannituppa meeldiva temperatuuri.

Horisontaalsed küttetorud on paigutatud 4-liikmelistesse plokkidesse ja on küljelt avatud. Tänu sellele iseloomulikule paigutusele on rätikuid igale kõrgusele mugav asetada.

Lisaks arvukatele rätikuvahedele on võimalik valida ka konks hommikumantli või riiete riputamiseks.

Disainimaailmas populaarsed värvitoonid individuaalse sisekujunduse jaoks.

Lisaks kujule on just radiaatori värv see, mis määrab selle esteetilise mõju. Seetõttu on kõik meie radiaatorid saadaval neljas värvitoonide valikus ja värvikaardi RAL Classic toonides. Oleme keskendunud sisekujunduse uusimatele suundumustele: valik Metallic hõlmab lahedaid halle, siniseid ja musti toone, valik Terra ulatub ekspressiivsetest pruunidest toonidest kuni kuldse ja roosani, valik Pastell pakub peente variatsioonidega pehmeid ja tagasihoidlikke toone ning valik Nature sisaldab naturaalseid värve nagu roheline, kollane ja pruun.

Tutvu valikuga