KKN/KKV

Kaubamärk: Kermi Küsi pakkumist

Kermi konvektorid.
Ranged disaininõuded on ühendatud võimsa soojustootlusega.

Väike, kompaktne ja energiast pakatav. Kermi konvektorid sobivad ideaalselt suurte klaasipindadega ruumidesse. Oma suure soojustootlusega moodustavad need nähtamatu termobarjääri ja takistavad külma õhuvoolu levimist ruumi.

Kompaktne ja väljapeetud lahendus meeldiva temperatuuri tagamiseks. Sobib ideaalselt maast laeni ulatuvate akende ette.

Meie konvektorid on suurepäraselt kohandatavad igasuguse arhitektuurilise keskkonnaga ning saadaval on nii kumerad, ühe või mitme nurgaga kui ka ühendatud elementidega lahendused. Sobivate tarvikutega kombineerimisel saab neist luua isegi pingi või aknalaua. Taaskord aitab energiat säästa konvektori tagaküljele integreeritud nähtamatu soojuskiirguse kaitse, mis vähendab klaasipinna soojuskadu kuni 80%.

KKV Kermi kompaktse ventiiliga konvektor KKV. Integreeritud ventiilikomplekt.

Kompaktsete konvektorite kasutusvõimaluste arv tänapäeva arhitektuuris üha kasvab. Sellele kasvule ei jää alla ka Kermi tootevalik (nt ventiili tüüpide poolest). Eri kõrgused ja pikkused tagavad planeerimisel suure paindlikkuse. Kõigele lisaks on seda lihtne paigaldada ja see on ülimalt kerge. Veel üks eelis on see, et seade kasutab väga väikest veekogust, mis tagab ülikiire reageerimisaja.

KKN Kermi kompaktne konvektor KKN. Kompaktne standardmudel.

Eri kõrguste ja pikkustega kompaktne standardmudel tagab planeerimisel suure paindlikkuse. Kõigele lisaks on seda lihtne paigaldada ja see on ülimalt kerge. Standardvalikuna tarnitakse Kermi kompaktseid konvektoreid valgena (RAL 9016). Peale selle pakub Kermi laia valikut ajakohaseid kohandatud värvitoone. Lisatasu eest on võimalik saada ka mis tahes vabalt valitud värvi viimistlust.  

Disainimaailmas populaarsed värvitoonid individuaalse sisekujunduse jaoks.

Lisaks kujule on just radiaatori värv see, mis määrab selle esteetilise mõju. Seetõttu on kõik meie radiaatorid saadaval neljas värvitoonide valikus ja värvikaardi RAL Classic toonides. Oleme keskendunud sisekujunduse uusimatele suundumustele: valik Metallic hõlmab lahedaid halle, siniseid ja musti toone, valik Terra ulatub ekspressiivsetest pruunidest toonidest kuni kuldse ja roosani, valik Pastell pakub peente variatsioonidega pehmeid ja tagasihoidlikke toone ning valik Nature sisaldab naturaalseid värve nagu roheline, kollane ja pruun.

Tutvu valikuga