KSN/KSV

Kaubamärk: Kermi Küsi pakkumist

Kermi konvektorid.
Ranged disaininõuded on ühendatud võimsa soojustootlusega.

Väike, kompaktne ja energiast pakatav. Kermi konvektorid sobivad ideaalselt suurte klaasipindadega ruumidesse. Oma suure soojustootlusega moodustavad need nähtamatu termobarjääri ja takistavad külma õhuvoolu levimist ruumi.

Kompaktne ja väljapeetud lahendus meeldiva temperatuuri tagamiseks. Sobib ideaalselt maast laeni ulatuvate akende ette.

Meie konvektorid on suurepäraselt kohandatavad igasuguse arhitektuurilise keskkonnaga ning saadaval on nii kumerad, ühe või mitme nurgaga kui ka ühendatud elementidega lahendused. Sobivate tarvikutega kombineerimisel saab neist luua isegi pingi või aknalaua. Taaskord aitab energiat säästa konvektori tagaküljele integreeritud nähtamatu soojuskiirguse kaitse, mis vähendab klaasipinna soojuskadu kuni 80%.

KSV Kermi ventiiliga konvektorid KSV. Integreeritud soojuskiirguse kaitsega.

Soojusisolatsiooni eeskirja kohaselt tuleb akna välispindadelt soojuskao vältimiseks kasutada soojusisolatsiooni ning ka tüüpi KSV on see väljapeetult ja nähtamatul viisil integreeritud. Spetsiaalse protsessi käigus välja töötatud ja konvektori tagaküljele paigaldatud soojuskiirguse kaitse takistab tõhusalt soojuse levimist aknapinna suunas, mis vähendab soojuskadu kuni 80%.

KSN Kermi konvektor KSN. Integreeritud soojuskiirguse kaitsega.

Soojusisolatsiooni eeskirja kohaselt tuleb akna välispindadelt soojuskao vältimiseks kasutada soojusisolatsiooni ja siia on see nähtamatul viisil integreeritud. Spetsiaalse protsessi käigus välja töötatud ja konvektori tagaküljele paigaldatud soojuskiirguse kaitse takistab tõhusalt soojuse levimist aknapinna suunas, mis vähendab soojuskadu kuni 80%.

Disainimaailmas populaarsed värvitoonid individuaalse sisekujunduse jaoks.

Lisaks kujule on just radiaatori värv see, mis määrab selle esteetilise mõju. Seetõttu on kõik meie radiaatorid saadaval neljas värvitoonide valikus ja värvikaardi RAL Classic toonides. Oleme keskendunud sisekujunduse uusimatele suundumustele: valik Metallic hõlmab lahedaid halle, siniseid ja musti toone, valik Terra ulatub ekspressiivsetest pruunidest toonidest kuni kuldse ja roosani, valik Pastell pakub peente variatsioonidega pehmeid ja tagasihoidlikke toone ning valik Nature sisaldab naturaalseid värve nagu roheline, kollane ja pruun.

Tutvu valikuga