New_Waffle

Kaubamärk: Antrax IT Küsi pakkumist

MODERNSED RADIAATORID ELUTUPPA

Antrax IT ja Piero Lissoni koostööst sündinud uue ja üllatava disainradiaatori Waffle’i märksõnadeks on „füüsilisse vormi valatud“ soojus, modernne disain ja loovus.

Radiaatoriga Waffle tutvustab Antrax IT uudset kontseptsiooni materjalist, selle ülesannetest ja kasutusvõimalustest – materjal annab soojusele füüsilise vormi ning muudab selle heaolutundeks ja koduseks mugavuseks. Nimelt juhindutakse radiaatorite disainimisel põhimõttest, et radiaator peab olema täiuslik kombinatsioon ülimast soojustootlikkusest, säästlikkusest ja esteetilisusest.

Ringlussevõetud valualumiiniumist toodetud Waffle on klassikalise malmradiaatori tänapäevane tõlgendus. Selle uudsus seisneb nii geomeetrilistes kontuurides, vahvlitaolise pinnas kui ka materjalides. Erakordne tekstuur annab Waffle’ile täiesti omanäolise välimuse, mis muudab ruumi isikupäraseks ja ainulaadseks, tagades samal ajal selle funktsionaalsuse.

Waffle on saadaval üheteistkümne reljeefse pulberviimistlusega, millest viis on disaineriga koostööd välja töötatud just selle kollektsiooni jaoks. Uued viimistlused Frag, Crag, Lrag, Arag ja Mrag jäljendavad traditsioonilisi malmradiaatoreid ja meenutavad neid isegi puudutusel. Omapärase pinnatekstuuri, ülima soojustootluse ja erakordse tehnilise jõudlusega radiaatorit täiustab veelgi uus puidust käepide, mis teeb selle eriti funktsionaalseks just vannitoas.

Nii pinnaviimistlused kui ka lisatarvik (pähkli või tuha toonis) on saadaval ainult selle Antrax IT tootesarja puhul. Tegemis on erilahendusega, mille puhul saab kohandada ka suurusi: ainult vesiküttega Waffle’i radiaatorit võib pikendada kuni viie elemendi võrra ja seda nii horisontaalses kui ka vertikaalses suunas.