Vu

Kaubamärk: Antrax IT Küsi pakkumist

ÕHUKE VERTIKAALNE RADIAATOR

Õhuke vertikaalne radiaator Vu on valmistatud terasplaadist ja selle kuju on laseriga välja lõigatud. Nii on loodud dünaamiline ja väljendusrikas disain, mis jäljendab leekide kuju. Vu voolujooneline ja dünaamiline disain on saanud inspiratsiooni tulest ja voolavast veest torudes, mille külge plaat on kinnitatud – ning tekitab kujutluspildi voolavast leegist.

Vu on radiaator sobib ideaalselt tänapäeva elustiiliga. Uuenduslik lahendus klassikaliste seinale paigaldatavate radiaatorite asemele. Radiaatori disain ei ole mitte ainult praktiline, vaid vastab ka kriteeriumidele, mille kohaselt peab ese olema kunstipärane, skulptuurne ja rafineeritud. Need omadused muudavad õhukese ja vertikaalse Vu eriti mitmekülgseks ning aitavad igas ruumis luua erilise õhkkonna.

Massimo Iosa Ghini disainitud Vu on mõeldud elutuppa või vannituppa, kus seda võib kasutada ka hommikumantli soojendajana. Vu on saadaval nii eraldi kui ka lisaelementidega, mis olenevad sellest, kui suurt soojustootlust soovitakse. Roostevabast terasest valmistatud Vu on õhuke vertikaalne radiaator, mille standardviimistlus on valge, kuid mis on saadaval ka enam kui 200 muus värvitoonis.