Antrax

DISAIN-RADIAATORITE TOOTJA

Radiaatorid ja käterätikuivatid: soojus jõuab majja mitmel viisil ja uuenduslikes vormides – inspireerides insenere ja disainereid.

Antrax IT – suhteliselt hiljuti loodud disainradiaatorite tootja – on oma esmaseks eesmärgiks määranud kõige kaasaegsemad tootmistehnoloogiad koostöös rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritega nagu Andrea Crosetta, Dante O. Benini ja Luca Gonzo, Francesco Lucchese, Massimo Iosa Ghini , Matteo Thun ja Antonio Rodriguez, Simone Micheli, Peter Rankin ning paljud teised.
Selline keskendumine tõi suurepäraseid tulemusi, seda mitte ainult turu ja müügi poolest – bränd saavutas kiirelt rahvusvahelise tunnustuse. Tootegruppide arv on mitmekordistunud, kasvanud on ka rahvusvahelise disainikogukonna ametlik tunnustamine – nagu erilised auhinnad, mis on saavutatud radiaatorite disaini eest, prestiižsete Itaalia ja välisürituste ajal.

Antrax pakub uut kontseptsiooni, kus esteetika on segatud funktsionaalsusega ning kasutamis- ja omandisuhetega. Disainradiaatorid, mida on tootnud Antrax IT, valiti ADI Design Index 2008 jaoks. 2009. aastal võitis ta Design Plus auhinna ja 2010. aastal pälvis Red Dot’i auhinda.
Hoolimata asjaolust, et tegemist on suhteliselt noore ettevõttega, on Antrax kindlalt tugevdanud oma juhtpositsiooni disainradiaatorite valdkonnas, kinnitades seda vaieldamatus elujõulisuses, Itaalia stiilis ja kvaliteedi ainulaadsuses.

Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust või külastage meie salongi!

https://www.antrax.it/en/radiators