Acticon Easy-Vent ventilatsiooniseadmed

Küsi pakkumist

Easy-Vent ventilatsiooniseadmed Termolux teraspaneelradiaatoritele

Alates 2012 aastast esindab Küttemaailm OÜ Rootsi tippkvaliteet tootjat, ventilatsiooniseadmete segmendis, Acticon AB.
Acticon arendab ja turustab ventilatsiooni tooteid, mida paigaldatakse kütteseadmetele taha õhukanalitesse, tööstuslikule köögitehnikale ja väljatõmbe süsteemidesse. Ettevõte alustas aastal 1992 ja selle müügi-, arendus- ja tootmisrajatised asuvad Jönköping linna lähedal Bankeryd´s, Lõuna-Rootsis.

Acticon äriidee on pakkuda kliendile lisaväärtust uuenduslikke toodetega ja professionaalset tuge. Selline lähenemine on saavutanud palju patente ja kaubamärke, sealhulgas Easy-Vent ja Flipper.
Acticon AB täna omab tugeva positsiooni Rootsi ehitusturul. Nende klientideks on paigaldamise töövõtjad kütte ja ventilatsiooni valdkondades.

Peaaegu 15 aastat tagasi tegid nad pöörde kodumaise ventilatsiooni sektoris, käivitades Easy-Vent välisõhu seadet. See on geniaalne ventilatsiooni seade, mis paigaldatakse radiaatori taha ja mis varustab eluruumi filtreeritud ja eelsoojendatud värske õhuga. See töötab vaikselt ja müravabalt. Easy-Vent seade on praegu turuliider Rootsis.

Easy-Vent Renovation kasutatakse vanemate eluruumide renoveerimisel. Mudelid Flex ja Mini saab paigaldada isegi radiaatorit eemaldamata.

Võrreldes konkurentidega on Easy-Vent-il olulised erinevused:

  • Klientidele meeldib toote disain ja tõeliselt kvaliteetne viimistlus, lisaks mugav ja käepärane filtrivahetus.
  • Kiire ja lihtne paigaldus: aeg on oluline tegur paigaldamisel, eriti kortermajades.
  • Selle tulemusena on müüdud rohkem kui 300.000 Easy-Vent seadet Rootsis alates aastast 1992.

Flipper õhukanali seade on uus ja hinnatud toode koolides, kontorites ja ühiskondlikes hoonetes. See ainulaadne õhukanali seade on täielikult isereguleeruv, puudub mootor ja on kohandatud nii konstantse, kui ka muutuva õhuvoolu hulga jaoks. Flipper pakub ka kaitset heitgaaside eest.

Igapäevases töös arendab Acticon AB oma tooteid pidevalt koostöös parimate kütte- ja ventilatsiooni ekspertidega.

Tootearendus
Nende spetsiaalne õhu- ja akustiline labor mängib suurt rolli varustamisel turgu parimate toodetega. Laboris mitte ainult ei katsetata uusi ja olemasolevaid seadmeid, vaid seal toimib ka koolituskeskus nende töötajatele ja klientidele.
Paindlikku ja ratsionaalset tootmist tagab kiire tarne.

Keskkond ja kvaliteet
Acticon AB eesmärk on luua jätkusuutlik, tervislik ja ohutu sisekliima. See tähendab, et nende tooted peavad olema piisavalt kvaliteetsed, et pakkuda maksimaalset mugavust pika elutsükli jooksul. Nad töötavad tuginedes kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise standarditele, mis vastavad ISO 9001 ja ISO 14001 nõuetele.

NB! Meil on kohapeal saadaval Acticon Easy-Vent ventilatsiooniseadmete filtrid. Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust või külastage meie salongi!