ISAN disainradiaatorid

ISAN Radiátory s.r.o. on suurim radiaatorite tootja Tšehhi Vabariigis.
ISAN on traditsioonidega tarnija, kellel on rohkem kui 50-aastane kogemus ning kes pakub klientidele suurt valikut vannitoa radiaatoreid ISAN MELODY, kiirgus-konvektorid ja lamellradiaatoreid ISAN EXACT, põrandakonvektoreid ISAN TERMO, toruradiaatoreid ISAN ATOL. ISAN disainradiaatorid – kaasaegne tehnoloogia ja progressiivsed ideed tagavad kõrgekvaliteedilise disaini ja tehnilised omadused.

ISAN keskendub eelkõige tellija rahuldamisele. Ökoloogiline tehnoloogia, mis on maksimaalselt keskkonnasäästlik, on tootmisprotsesside loomulikuks osaks. Ettevõttes on kasutusel ISO 9001:2008 kontrollsüsteem. Selleks, et täita isegi kõige nõudlikumaid norme, vastavad kõik kütteseadmed igas riigis standarditele kohaldatavatele sertifitseerimise nõuetele.

ATOL – ribiradiaatorid

ATOL on huvitava vanaaegse disainiga terasest ribiradiaator. Sileda ümara kuju tõttu kasutatakse seda ikka veel. Tänu optimaalsele disainile ja sõbralikule kujule võib ATOL radiaatoreid kasutada nii ühiskondlikes hoonetes kui ka elumajades. ATOL radiaatorite puhul on tagatud lihtne hooldamine ja puhastamine, need kaaluvad vähe ning seega on neid lihtne paigaldada. Ribiradiaatorite osad on valmistatud terastorudest. Need on ideaalsed klassikaliste mitme sambaga malmradiaatorite asendamiseks.
ATOL ribiradiaatoril on küttevedeliku suurepärane tsirkulatsioon ning see sobib madala temperatuuriga süsteemidele.

Isan disainradiaatorid

  • Elegantne sileda pinnaga radiaator
  • Ideaalne mitme sambaga malmradiaatori asendamiseks
  • Ümarad vormid vähendavad vigastuste ohtu
  • Lihtne hooldada ja puhastada
  • Suur soojusvõimsus
  • Suurepärane küttevedeliku tsirkulatsioon
  • Sobilik ka madala temperatuuriga süsteemidele

 

Lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust või külastage meie salongi!

http://www.isan.cz/en/