Chruchill

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Churchilli malmradiaator.

Kui head asjad on väikeses vormis.

Churchilli malmradiaator on täiuslikult taasloodud ajatu klassika. Paladini valiku kompaktsemaid malmradiaatoreid, Churchill, sobib ideaalselt nostalgilise hõngu lisamiseks madalatele akendele, talveaedadele ja katusekorrustele.

Churchill võib küll olla Paladini valiku üks lühemaid radiaatoreid, kuid ometi lisab see igale ruumile ajatut hõngu. Radiaator on ka äärmiselt tõhus – selle soojusvõimsus on 141 vatti sektsiooni kohta.

Kõrgus: 350 MM / al. 55€ / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve