Kensington

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Kensingtoni vintage-stiilis malmradiaator.

Muinasjutulise voolava vormi ja peente kaunistatud ornamentidega vintage-radiaator, millest õhkab luksuslikkust.

Kensingtoni vintage-stiilis malmradiaator on dekoratiivne ja omanäoline, tuues meelde möödunud aegu. Radiaator on kaunistatud voogavate ja keerdus ornamentidega, mis sobivad ka hästi käsitsi värvitud või antiikvärvi efektiga.

Kensington on populaarne valik nii renoveeritud kui ka modernses kodus. Lase Kensingtoni kaunitel vormidel oma tuba kaunimaks muuta.

Kõrgus: 580 MM / al. 38 € / sektsioon
Kõrgus: 750 MM / al. 46 € / sektsioon
Kõrgus: 780 MM / al. 48 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks.

Loodame, et leiad kõik, mida vajad. Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve