KNN/KNV

Kaubamärk: Kermi Küsi pakkumist

Kermi konvektorid.
Ranged disaininõuded on ühendatud võimsa soojustootlusega.

Väike, kompaktne ja energiast pakatav. Kermi konvektorid sobivad ideaalselt suurte klaasipindadega ruumidesse. Oma suure soojustootlusega moodustavad need nähtamatu termobarjääri ja takistavad külma õhuvoolu levimist ruumi.

Kompaktne ja väljapeetud lahendus meeldiva temperatuuri tagamiseks. Sobib ideaalselt maast laeni ulatuvate akende ette.

Meie konvektorid on suurepäraselt kohandatavad igasuguse arhitektuurilise keskkonnaga ning saadaval on nii kumerad, ühe või mitme nurgaga kui ka ühendatud elementidega lahendused. Sobivate tarvikutega kombineerimisel saab neist luua isegi pingi või aknalaua. Taaskord aitab energiat säästa konvektori tagaküljele integreeritud nähtamatu soojuskiirguse kaitse, mis vähendab klaasipinna soojuskadu kuni 80%.

KNN Kermi konvektor KNN. Elegantne ja ülikompaktne lahendus meeldiva temperatuuri tagamiseks.

Ülimalt madalate mõõtudega ja tohutu soojustootlusega Kermi konvektorid on ideaalne soojusjaotuse lahendus, eriti ruumidesse, kus on suured klaaspinnad, nagu panoraamaknad, vaateaknad või talveaiad. Lühike kütteperiood, täpne temperatuuri reguleerimine. Toode tarnitakse käivitusvalmis olekus ja suurepärases seisukorras ning kaitsepakendis, mis võimaldab kiiret paigaldamist. Saadaval on nii ilukattega kui ka ilma. Ja tänu universaalsele pistikule on seda lihtne paigaldada.

KNV Kermi ventiiliga konvektor KNV. Täielikult integreeritud ventiilikomplektiga.

Maast laeni akende ja suurte klaasfassaadide jaoks on vaja spetsiaalseid radiaatorilahendusi. Kermi ventiiliga konvektorid on loodud just selleks otstarbeks. Elegantne, kompaktne ja suure soojustootlusega lahendus, mille saab muljetavaldaval, kuid samas märkamatul viisil sisekujundusse integreerida. Seade ühendab tipptasemel disaini ja optimaalse soojustootluse. Tänu integreeritud ventiilikomplektile pole konvektori kõrvale vaja sisse- ja väljavoolutorusid. See ei mõjuta positiivselt mitte ainult välimust, vaid ka paigaldusaega.    

Disainimaailmas populaarsed värvitoonid individuaalse sisekujunduse jaoks.

Lisaks kujule on just radiaatori värv see, mis määrab selle esteetilise mõju. Seetõttu on kõik meie radiaatorid saadaval neljas värvitoonide valikus ja värvikaardi RAL Classic toonides. Oleme keskendunud sisekujunduse uusimatele suundumustele: valik Metallic hõlmab lahedaid halle, siniseid ja musti toone, valik Terra ulatub ekspressiivsetest pruunidest toonidest kuni kuldse ja roosani, valik Pastell pakub peente variatsioonidega pehmeid ja tagasihoidlikke toone ning valik Nature sisaldab naturaalseid värve nagu roheline, kollane ja pruun.

Tutvu valikuga