Milano

Kaubamärk: Tubes Küsi pakkumist

Disainielemendina kujundatud radiaator, mis avas otsekohe uusi võimalusi sisekujunduses ja tõi kaasa revolutsiooni radiaatorite maailmas.

Selle omanäoline ja skulptuurne disain muudab ümbruse isikupäraseks.

Süsinikterasest valmistatud ja nii hüdraulilise kui ka elektrilise mudelina saadaolevat Milanot on võimalik paigaldada vertikaalselt põrandale, seinale või lakke, luues muljetavaldavaid visuaalseid lahendusi.

Seina jaoks mõeldud mudel on ideaalne kodudesse ja majutusasutustesse, mille seinad vajaksid originaalset spiraaljat kujunduselementi.

Saadaval kolmes kõrguses (170, 200 ja 230 cm) ja nii hüdraulilises kui ka elektrilises mudelis. Seinamudel on varustatud lineaarse toega, mis on süvistatud alumisse külge ja võimaldab seadme ühendamist ilma nähtavate kaablite või tehniliste ühendusteta. See teeb Milanost kujunduselemendi, mis küündib oma esialgsest praktilisest otstarbest palju kaugemale – seadmest on saanud tõeline skulptuur, mis annab seinale isikupära. Milano on saadaval ka lae jaoks mõeldud variandina.

Selle teeb võimalikuks ettevõtte Tubes välja töötatud uuenduslik lahendus: seitsme eri kõrgusega kinnitusvarda (40 kuni 150 cm) komplekti abil saab paigaldada radiaatori sobivale kõrgusele ning jätta seinad ja põranda vabaks. Tubes pakub seega võimalust kasutada kaunist lahendust, mis osutub eriti muljetavaldavaks mitme eri kõrgusel rippuva elemendi kombineerimisel.

Saadaval kolmes kõrguses (170, 200 ja 230 cm) ja ainult elektrilise mudelina.

Ikoonilise kuju ja tipptasemel disaini tõttu on Milano leidnud püsiva koha Münchenis asuva Die Neue Sammlungi muuseumi disainikogus.

Skulptuur, omanäoline disainielement, mis püüab kogu tähelepanu igas keskkonnas.