Neo Georgian 6

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Neo Georgian malmradiaator.

„Lihtsus on ülim keerukus“ – Leonardo Da Vinci.

Stiilne, ent sirgejooneline ribidega malmradiaator Neo Georgian on inspireeritud 20. sajandi algusest. Tänu klassikaliselt puhaste joontega maitsekale disainile sobib radiaator ühtviisi hästi nii tänapäevasesse kui ka ajastutruusse ümbrusesse. Valikus on kaks, neli ja isegi kuus ribi ning radiaatori soojustootlus sektsiooni kohta on märkimisväärne.

Puhta ja väljapeetud disaini tõttu on ribidega malmradiaator Neo Georgian populaarne valik elamutesse, mis on ehitatud nn kunstide ja käsitöö ajastul, mis mõjutas Suurbritanniat kuni 1930ndateni.

Kõrgus: 485 MM / al. 47 € / sektsioon
Kõrgus: 660 MM / al. 61 € / sektsioon
Kõrgus: 960 MM / al. 91 € / sektsioon

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve