Saint Paul

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Saint Pauli malmradiaator.

Dramaatiline, kuid karismaatiline. Saint Paul – rauakunsti meistriteos.

Malmradiaator Saint Paul on suurepärane näide meisterlikust käsitööst. Kui see 19. sajandi lõpus American Radiator Company jaoks loodi, kirjeldati seda kui „raudset kunstiteost“. Malmradiaatori ornamentides põimuvad viinapuuväätidega keerubid, draakonid ja lõvid.

Radiaator ärkab tõeliselt ellu, kui valite meie antiikvärvi- või helendusefekti. Saint Paul on tõeliselt ainulaadne ja meeldejääv meistriteos.

Kõrgus: 800 MM / al. 104 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve