Scudi

Kaubamärk: Antrax IT Küsi pakkumist

MODERNNE RADIAATOR

Modernsel radiaatoril Scudi on ebatavaline ja ainulaadne kuju. Massimo Iosa Ghini peen disain on ellu viidud Antrax IT keerukaima tehnoloogia abil. Modernse radiaatori väljapeetud ja originaalne kuju meenutab kilbi liikumist.

Modernne radiaator Scudi sisaldab kolme elementi, mis koosnevad originaalsest 2 cm paksusest kumerate servadega trapetsi kujulisest terasplaadist. Disain meenutab kilpe, mis lahinguväljal omavahel kohtuvad. Toode kehastab oma disainis kogu seda jõudu, mida on sajandeid lahingutes kasutatud.

Scudi on tõeliselt ainulaadne radiaator, mida saab paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Scudi on vormilt paindlik, kuid samas mõjub tänu oma proportsioonidele alati maitsekalt ja stabiilselt. Need omadused teevad sellest modernse radiaatori, mis lisaks elutoa või koridori kütmisele lisab neisse ka jõulisust ja dünaamilisust.

Radiaatoril on üle 200 eri värvivariandi, mis aitavad sel sulanduda iga koduga. Antraxi eesmärk on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, et igaüks leiaks just endale sobiva lahenduse. Nii saab modernsest radiaatorist stiilielement, mis täidab nii funktsionaalset kui ka esteetilist rolli. Radiaatorit ei tule enam peita, vaid see on pigem disainielement, mida rõhutada ja mille võib paigutada seina keskele või valgustatud süvendisse.

Toote silmapaistva edu tõttu töötas Antrax välja ka elektrilise horisontaalse paigutusega mudeli. Uus mudel täiendab juba niigi ulatuslikku elektritoodete valikut Griffe’i sarjas, mis on mõeldud paigaldamiseks ka iseseisvat elektritootmist võimaldavate päikesepaneelidega varustatud kodudesse.