Soho

Kaubamärk: Tubes Küsi pakkumist

Minimalistlik väljapeetus ja esteetiline tasakaal on tunnusjooned, mis teevad Soho radiaatori mitmekülgseks ja tagavad selle ideaalse sobivuse ka kõige modernsemate sisekujundustega.

Radiaatori traditsiooniline disain on trendikas ja atraktiivne. Saadaval on nii vertikaalsed kui ka horisontaalsed lahendused ühe või kahe sambaga mudelites.

Selle disainradiaatori hüdraulilise mudeli üks olulisi omadusi on küttesüsteemi märkimisväärne vee kokkuhoid – see kasutab umbes 80% vähem vett kui traditsiooniline torukujuline mitme sambaga radiaator. Kuna seade peab soojendama väiksemat veekogust, on süsteemi energiatarve väiksem ja kasutada saab väiksema jõudlusega pumpasid. Sellega tagatakse ka süsteemi suurem paindlikkus ja reageerimiskiirus reguleerimise korral. Ringlussevõetavad alumiiniumprofiilid, mis on ühendatud patenteeritud kombinatsiooni ja lukustussüsteemiga, võimaldavad vaatamata väiksemale veetarbele suurepäraseid soojustootlust.

Kõik see teeb Sohost kestliku disainradiaatori. Sobib ka soojuspumbasüsteemide jaoks. Soho on tänu selle praktilistele tarvikutele (nagid ja rätikuhoidjad) ideaalne lahendus vannituppa. Samuti sobib see suurepäraselt igasse teise ruumi.

Saadaval on nii vertikaalne kui ka horisontaalne mudel, mis sobib eriti hästi just akna alla või teistesse väiksemate ruumidesse, kus vertikaalne paigaldus on tõeline proovikivi. 2021. aastal lanseeriti ka Soho elektriga töötav mudel, mis on saadaval vertikaalse ühe sambaga lahendusena.