Teso

Kaubamärk: Antrax IT Küsi pakkumist

VÄRVILISED RADIAATORID

Teso värvilist radiaatorit saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt ning mõlemal puhul saab seda kasutada ka maitseka rätikusoojendajana. Dante O. Benini ja Luca Gonzo disainitud uue Teso mudeliga on Antrax IT loonud täiusliku kombinatsiooni: radiaator tagab korra ja mugavuse, sulandudes samal ajal täiuslikult ümbritseva keskkonnaga.

Tesoga saad luua isikupärastatud lahendusi. Alumiiniumplaadile kinnitatud õhukest toru, mille külge saab riputada rätikuid, hommikumantleid või – kui see on paigaldatud koridori – ka ülerõivaid, on saadaval enam kui 200 eri värvitoonis.

Valida saab teravate kontrastide, peenete varjunditega või hoopis minimalistliku ühevärvilise lahenduse – otsus on täielikult sinu.

Pressitud alumiiniumplaadist disainitud värvilist radiaatorit saab paigutada seinale nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Radiaator koosneb suurest 25 cm moodulist, mida saab paigaldada eraldiseisvana või kahe-kolmekaupa. Saadaval on nii 150 cm, 170 cm ja 200 cm pikkused mudelid.

Värvilahenduste abil saad radiaatorit oma maitse järele kohandada. Teso on sinu tehnoloogiline liitlane, mis annab nii elu- kui ka äriruumidele iseloomu ning lisab neile väljapeetust ja särtsu.

Värviline radiaator Teso on justkui soe sõber. Ta on diskreetne ja vastutulelik ning aitab sul hoida korda. Samal ajal on temas peidus ka väike vimka. Kõik võib näida täiuslik ja ühtaegu täiesti juhuslik – ilma et see vastuolu tekitaks mingit rahulolematust.

See on justkui ebatavaline leiutis, mis on sul alati mõtteis olnud, kuid mida pole iial leiutatud. Sisekujunduses hakatakse kasutama vabalt kombineeritud vorme.

Enneolematu ja kordumatu disain eirab traditsioonilisi reegleid ning fantaasia ja isikliku maitse tulemusena sünnib lahendus, mis pakub külmadel talveõhtutel tröösti. Arhitektuur? Disain? Võib-olla …