Bartholomew

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Bartholomew klassikaline malmradiaator.

Ajatu klassiku inspiratsiooniallikaks oli vana haiglaradiaator.

Bartholomew on ajatu, klassikaline malmradiaator, mille sarnaseid kasutati kunagi 19. sajandil haiglates. Kuulsa Londoni haigla järgi nime saanud Bartholomew väljapeetud ja lihtsad jooned sobivad nii kaasaegsetesse kui ka ajastutruudesse kodudesse.

Bartholomew lihtne vorm võimaldab palju eri viimistlusvõimalusi, sobitades radiaatori puhtad ja siledad jooned sobivaks igasse ruumi.

Kõrgus: 570 MM al. 55€ / sektsioon
Kõrgus: 740 MM al. 58€ / sektsioon
3-40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad. Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult. Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve