Claredon

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Clarendon Old School malmradiaator.

Klassikaline disain, mis on ammutanud inspiratsiooni Briti vanimatest eliitkoolidest.

Clarendon on inspireeritud vanasti koolides kasutatud malmradiaatoritest ja see on tegelikult täpne koopia originaal-Clarendonist.

Radiaator sai nime vanade Clarendoni koolide järgi, nagu Harrow, Eton ja Winchester. Tagasihoidlik ent karakteriga radiaator sobib nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Kõrgus: 440 / al. 43 € / sektsioon
Kõrgus: 740 / al. 66 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve