FRT

Kaubamärk: Isan Küsi pakkumist

FRT lamellaarse soojusvahetiga kanalradiaator.

Ventilaatoriga ja sundkonvektsiooniga FRT kanalradiaatorid tagavad suurepärase soojusvõimsuse. Pikisuunaliste tangentsiaalsete rootoritega ventilaatorid suruvad õhu lamellidega soojusvahetisse.

Tõhusad EC-mootoritega ventilaatorid, mis töötavad ohutul 24 V alalispingel. Mootorid tarbivad väga vähe elektrit. Ventilaatorite kiirust juhitakse pidevalt pinge vahemikus 0 kuni 10 V alalisvooluga (DC). Termostaat tagab FRT kanalradiaatorite korrektse toimimise, võrdleb määratud ja tegelikku temperatuuri ruumis, avab soojusvahetis kütteaine voo ja reguleerib ventilaatori pöördeid vastavalt temperatuuride erinevusele ja määratud töörežiimile.

Uute tehnoloogiate kasutamine tagab interjööri optimaalse kütte, mis toob omakorda kaasa energiasäästu, kanalradiaatori ökonoomse töö ning erakordse tõhususe ja paindlikkuse. Kanalradiaator töötab ainult ohutul pingel ja kõik komponendid on toitega otse 24 V alalisvoolust.

Saadaval on eri kõrguse ja laiusega kanalradiaatoreid, mis pakub disaineritele rikkalikult võimalusi soojustootluse seisukohalt sobivaim mudel valida. Vajalikud andmed, sealhulgas kanalradiaatorite akustilised parameetrid, on esitatud iga toote andmelehtedel.