Katherm HK

Kaubamärk: Kampmann Küsi pakkumist

Soojuspumbaga ühilduv

Toode sobib kasutamiseks soojuspumba või muu madalatemperatuurilise süsteemiga. Vähenda oma energiavajadust, tegevuskulusid ja heitkoguseid meie soojuspumbaga ühilduva tootevalikuga. Samuti vähendage iseenda ja oma klientide sõltuvust fossiilkütustest.

Meil on sobivad soojuspumba lahendused paljudeks kasutuskohtadeks alates tööstushoonetest, büroohoonetest ja hotellidest kuni eramajadeni.

Väikese energiatarbega
tipptasemel EC-mootoriga tangentsiaalsed ventilaatorid tagavad energiasäästliku töö ja madala mürataseme. Palju aastaid täiustatud kinnitussüsteem põrandakanalis tagab seadme kiire ja hõlpsa eemaldamise puhastamiseks ja hooldamiseks ning sisaldab ka müraisolatsiooni.

Hügieeniline
See on ainulaadne! Tänu hästi läbimõeldud disainile, mis vastab hügieenidirektiivi VDI 6022 nõuetele, on Katherm HK-d lihtne puhastada. Tänu täiustatud kondensaadi äravoolule jahutusrežiimis ja kondensaadi aluse lihtsale puhastamisele on Katherm HK hügieeniliselt laitmatu.

Otsene elektriküte
Lisaks veepõhisele küttele ja jahutusele on kahetorulise Katherm HK E mudeli puhul saadaval ka pidevalt reguleeritav elektrikütte spiraal. Erinevalt tavapärasest kahetorulisest süsteemist on otsese elektrikütte korral ruumis viibijal võimalus temperatuur ise määrata olenemata kütte- või jahutussüsteemi seadistusest. Katherm HK E pakub traditsioonilise neljatorulise süsteemiga võrreldes eeliseid, millel on positiivne mõju ka hoone säästlikkusele.

Täiuslikult juhitav
Katherm HK on varustatud intelligentse ruumiautomatika süsteemiga KaControl. Süsteem paigaldatakse tehases, seda saab kasutada KaControli võrkude või hooneautomaatika süsteemide jaoks, nagu KNX, Modbus või CANbus, ning see vastab kõige uuematele hooneautomaatika süsteemide nõuetele.

Suure jõudlusega
Katherm HK, mis on saadaval eri laiuste ja sügavustega kanalite jaoks, pakub konkreetsete kütte- või jahutusvajaduste järgi optimeeritud võimsusvahemikku. Praktiliste pikkuse valikutega Katherm HK, mis sobib eri laiusega kanalitesse, on hea lahendus väga mitmesugust tüüpi hoonete jaoks.

Optimeeritud õhuvool
Nii Katherm HK komponentide paigutus kui ka õhu suunamine on optimeeritud ja tagavad kõigis ruumides maksimaalse mugavuse. Seadet täiustavad optimeeritud õhuvooluga reguleeritavad ja lineaarsed võred.

Sobivad võred
Meil ​​on olemas sobiv võre ja raam igasugusteks paigaldustingimusteks – isegi kumeruste, nurkade ja kallakute korral. Lisaks alumiiniumist, messingist ja roostevabast terasest Optiline’i võredele pakume ka kauneid puidust võresid.

Terviklik käsitlus
Analüüsime oma toodete keskkonnamõju kogu olelustsükli jooksul – „hällist hällini“! Selleks täidetakse toodete keskkonnadeklaratsioone (Environmental Product Declaration, EPD). Keskkonnadeklaratsioone saab hõlpsasti esitada kõigis tavapärastes hoonete säästlikkuse sertifitseerimise süsteemides, nagu DGNB, BREEAM või LEED, ning need on saadaval jaotises Allalaadimine. Lisaks on toode registreeritud ehitustoodete platvormil DGNB Navigator.