Katherm NK

Kaubamärk: Kampmann Küsi pakkumist

Kujunda meie standardkanaleid lühikeste tarneaegadega. Enda projekti jaoks sobiva lahenduse leidmisel saad toetuda ka meie toele.

Lihtne paigaldus
Paigaldusaeg on lühem tänu Eurokonuse ventiiliühendustele, mida on võimalik kasutada ka koos NPT ventiili kerega. Kui seadmesse integreeritud ventiilid pole vajalikud, on kaasas NPT-adapterid. Paigaldusaega ja seega ka kulusid vähendavad ka muud standardkomponendid, nagu kõrguse reguleerimise jalad ning tõstetud põrandate jaoks mõeldud tugiklambrid.

Eritellimusel valmistamine
Sinu klient saab selle, mida Kampmanni juures hindad eritellimusel valmistatud kanalradiaatorid, mida saab kohandada iga fassaadiga. Olenemata sellest, kas vajad kaldnurki, kumeraid kanaleid, sammaste väljalõikeid jne. Meie kanalradiaatorid on saadaval ka põranda pinnale kinnitatuna või pooleldi süvistatuna.

Eri mõõtmed
Disain võib tõesti olla nii lihtne! Eriti kui saate valida viie laiuse, nelja kõrguse ja 22 pikkuse vahel, nagu NK-sarja puhul.

Kestev kvaliteet
Katherm NK-ga investeerite kestvasse kvaliteeti. See töötab tõhusalt isegi madala veetemperatuuri korral, hoides kasutuskulud püsivalt väikesed.

Sobivad võred
Meil ​​on olemas sobiv võre ja raam igasugusteks paigaldustingimusteks – isegi kumeruste, nurkade ja kallakute korral. Lisaks alumiiniumist, messingist ja roostevabast terasest Optiline’i võredele pakume ka kauneid puidust võresid.

Terviklik käsitlus
Analüüsime oma toodete keskkonnamõju kogu olelustsükli jooksul – „hällist hällini“! Selleks täidetakse toodete keskkonnadeklaratsioone (Environmental Product Declaration, EPD). Keskkonnadeklaratsioone saab hõlpsasti esitada kõigis tavapärastes hoonete säästlikkuse sertifitseerimise süsteemides, nagu DGNB, BREEAM või LEED, ning need on saadaval jaotises Allalaadimine. Lisaks on toode registreeritud ehitustoodete platvormil DGNB Navigator.