Montpellier

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Montpellier’i vanas stiilis malmradiaator.

Inspireeritud karikakarde lihtsast ilust.

Montpellier, mida teatakse ka nime all „daisy radiator“, on karikakarde lihtsast ilust inspireeritud dekoratiivses stiilis malmradiaator. Montpellier’i radiaator pärineb 1890. aastate Prantsusmaalt. Radiaatori veetlev disain kiirgab romantikat. Õrn karikakramuster voogab radiaatori jalast ülaosani.

Montpellier näeb suurepärane välja nii käsitsi värvitud kui ka poleeritud viimistluses, mis lisab malmradiaatorile veelgi aktsenti ja sarmi. Tõeline pilgumagnet igas ruumis.

Kõrgus: 590 MM / al. 57 € / sektsioon
Kõrgus: 790 MM / al. 75 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve