Oxford

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Oxfordi antiikstiilis malmradiaator.

Romantilisest Prantsuse stiilis Oxfordist õhkub soojust.

Oxfordi antiikse välimusega malmradiaatori juured on 19. sajandi lõpu Prantsusmaal. Kunstipärane antiikne malmradiaator uhkeldab sileda kaarega serva ja keerulise põimunud disainiga jalgadega.

Oxford sobib suurepäraselt ajastuhõngulise ruumi, näiteks vana aida või laohoone renoveerimisprojekti, lisades sinna ilu ja küllust.

Kõrgus: 470 MM / al. 65 € / sektsioon
Kõrgus: 570 MM / al. 75 € / sektsioon
Kõrgus: 765 MM / al. 88 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve