Piccadilly

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Piccadilly dekoratiivne malmradiaator 19. sajandi keldi meistriteos, mis intrigeerib ja tekitab emotsioone.

Piccadilly on dekoratiivne malmradiaator, mida kaunistavad lehtede ja ornamentidega põimitud voogavad keldi paelad. Uhke välimusega malmradiaatori tootmist alustas 1880ndate paiku American Radiator Company. Tänu silmapaistvale ja ebatavalisele keldi disainile võib seda ka sageli leida kirikutest.

Piccadilly’le sobib hästi nii meie käsitsi värvitud kui ka antiikvärviefekt. Piccadilly on suurepärane valik nii modernsetesse kui ka ajastutruudesse kodudesse.

Kõrgus: 460 MM / al. 54 € / sektsioon
Kõrgus: 660 MM / al. 67 € / sektsioon
Kõrgus: 760 MM / al. 71 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve