Pimlico

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Pimlico – Edwardi ajastu malmradiaator.
Kuninglike juurtega, väljapeetud ja maitsekas.
Pimlico – Edwardi ajastu lemmikradiaator.

Malmradiaatorit Pimlico hakati tootma Victoria ajastu lõpus. Laiemat kasutust leidis radiaator Edwardi ajastu kodudes. tuntud ka nime all „hertsoginna radiaator“ (ingl Duchess Radiator).

Radiaatoril on ainult kaks sammast ja selle sügavus on vaid 100 mm. Seega sobib see ideaalselt väiksematesse ruumidesse. Seega on Pimlico täiuslik valik nii traditsioonilisse maamajja kui ka modernsesse vannituppa.

Kõrgus: 460 MM / al. 31 € / sektsioon
Kõrgus: 660 MM / al. 33 € / sektsioon
Kõrgus: 760 MM / al. 35 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve