Rift

Kaubamärk: Tubes Küsi pakkumist

Rift on disainradiaator, mis koosneb ekstrudeeritud alumiiniummoodulitest, mida saab paigutada horisontaalselt või vertikaalselt, joondatult, joondamata või pööratult, luues skulpturaalseid, sümmeetrilisi või asümmeetrilisi kompositsioone.

Disainradiaator, mis rahuldab iga disaineri sisekujundusambitsioonid. Saadaval on kaks eri suuruses moodulit (15 või 24 cm laiused), mida saab kombineerida eri värvitoonides ja paigutuses. Ülimalt kohandatav radiaator, mis vastab sinu individuaalsetele vajadustele ja sobib köetava ruumi tegelikule suurusele.

Selle disainradiaatori muudab veelgi mitmekülgsemaks lisatarvikute valik, kuhu kuuluvad naturaalsest puidust või lakitud riiulid, mis sobivad täiuslikult elu- või magamistuppa, ning käterätinagid ja -konksud, mis on ideaalsed vannituppa.

Rift radiaator on saadaval hüdraulilises ja elektrilises mudelises ning see tuleneb olulisest patenteeritud tehnilisest uuendusest: ühe kollektoriga ja fikseeritud 5 cm sammuga ühendub see koduse küttesüsteemiga peidetud ühendustega, ilma vajaduseta kohandada konkreetseid samme. See teeb

Riftist ideaalse lahenduse renoveerimistööde korral. Rift on suurepärane disainradiaator ka kestlikkuse ja energiasäästu seisukohast; see on valmistatud täielikult ringlussevõetavast alumiiniumist. Selle hüdrauliline mudel sisaldab küll 85% vähem vett kui tavaline raadiator, kuid tagab sama suure soojustootluse.

Ideaalne radiaator klientidele, kes otsivad oma koju pilkupüüdvat disainielementi, kuid ei soovi teha järeleandmisi funktsionaalsuses ega energiasäästlikkuses.