Shaftsbury

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Shaftsbury malmist radiaator Balletist inspireeritud ilu.

Shaftsbury etteaste kogu graatsia ja väljapeetusega.

Malmradiaator Shaftsbury on suurepärane näide luksuslikust disainist ja keerukatest detailidest. Radiaatori graveeritud keerised ja lainetavad detailid muudavad selle ideaalseks antiikse, käsitsi maalitud või poleeritud viimistluse jaoks.

Shaftsbury pärineb Victoria ajastu Londoni balletikoolist, mis lisab sellele veetlevat dekadentlikkust Pilkupüüdev ja kaunis Shaftsbury malmradiaator on ideaalne valik traditsioonilistesse ruumidesse.

Kõrgus: 540 MM / al. 48 € / sektsioon
Kõrgus: 740 MM / al. 63 € / sektsioon
3–40 sektsiooni

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve