Victoriana 4

Kaubamärk: Paladin Küsi pakkumist

Victoriana traditsiooniline radiaator.

Kui ajalugu peaks end kordama. Victoriana – 19. sajandi meistriteos.

Radiaatori disaini juured viivad meid 1880ndate aastate Ameerikasse. Kaunilt lihtsat Victoriana disaini võis leida ka hilise Victoria ajastu hoonetes.

Paladin on selle lihtsa, kuid väljapeetud stiili oskuslikult taasloonud, luues autentse ja traditsioonilise malmradiaatori, mis sobib ühtviisi hästi nii moodsa kui ka ajastutruu koduga.

Kõrgus: 460 MM / al. 30 € / sektsioon
Kõrgus: 660 MM / al. 33 € / sektsioon
Kõrgus: 760 MM / al. 36 € / sektsioon
Kõrgus: 813 MM / al. 47 € / sektsioon

Meil on suur kollektsioon hoolikalt valitud ventiile ja tarvikuid, mis on loodud sinu malmradiaatorite täiustamiseks. Loodame, et leiad kõik, mida vajad.

Saad valida mitmesuguste stiilide ja viimistluste hulgast ning tagada, et ventiilid ja tarvikud sobiksid sinu radiaatori ja interjööriga nagu valatult.

Meie kvaliteetne valik hõlmab seinakinnitusi, ventiile, torumuhve, õhutusavasid ja pukse. See tähendab, et leiad meie kollektsioonist nii hädavajalikke esemeid kui ka lisatarvikuid, millega oma radiaatorit täiustada.

Tutvu valikuga

Mõistame, kui oluline on leida just see värv, mida otsid. Olenemata sellest, kas soovid, et malmradiaator sulanduks sujuvalt sinu seinavärviga, või oled leidnud mingi kindla tooni, millega oma interjööri täiustada, oleme valmis sind aitama.

Vaata Paladini värve