Paladin

Mineviku taaselustamine

Paladin tunneb suurt uhkust, et saab olla osa selle vana rauakunstivormi elluäratamisest, ning on pühendanud palju aega vana originaalstiili tõetruule jäljendamisele, et tuua tagasi ellu algsete malmradiaatorite ilu ja vorm.

Paladini kollektsioon

Paladin tekitab nostalgiat. Me lõimime traditsioone uuenduste, karisma, kvaliteedi ja meisterlikkusega ning selle tulemuseks on imeline valik traditsioonilisi malmradiaatoreid, mis on disainitud lisama omanäolist ilu igale elamule, olgu selle läbivaks joonkes traditsioonilisus või modernsus.

Paladin on juhtiv ekspert malmradiaatorite valdkonnas. Neid toodetakse Ühendkuningriigi tehases tellimuspõhiselt, et radiaatorite soojusväljund ja viimistlus sobiksid teie koduga.

Paladin on enam kui kaks aastakümmet loonud eheda ja ülima detailsusega suurejoonelisi radiaatoreid, mis sobivad ideaalselt nii traditsiooniliste kui ka kaasaegsete hoonete kütmiseks. Paladin pakub konkurentsivõimelisi ja taskukohaseid hindu ning meie kogenud müügimeeskond on teile abiks mis tahes küsimustes, et aidata teil teha õige valik oma kodu jaoks.

 

 

Paladin värvivalik. Loe lähemalt…